ULtrAsLaN FaN CLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ULtrAsLaN FaN CLuB

ULtrAsLaN FaN CLuB

AnasayfaGaleriGalatasaray Yönetim Kurulu Başkanlarımız 9pu1fc6daov5xhwjo0vkAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Galatasaray Yönetim Kurulu Başkanlarımız

YazarMesaj
mustisert
Administratör
Administratör
mustisert

Galatasaray Yönetim Kurulu Başkanlarımız Empty
MesajKonu: Galatasaray Yönetim Kurulu Başkanlarımız   Galatasaray Yönetim Kurulu Başkanlarımız Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:31 am

Büyük Başkanımız Adnan POLAT
Galatasaray Yönetim Kurulu Başkanlarımız Adnan-polat-b6

Adnan POLAT Kimdir?

1953 yılında doğan Adnan Polat, ABD Long Island Üniversitesi'nde İş İdaresi öğrenimi gördü. Mezun olduğu 1976 yılında Türkiye'ye döndü ve Polat İnşaat'ta şantiye şefi yardımcılığı yaptı. 1981'den itibaren Ege Seramik yönetim kademelerinde 10 yıl süre ile çeşitli görevler aldı. Adnan Polat son altı yıldır Ege Seramik Şirketler Topluluğu'nda Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda Polat Holding Şirketler Topluluğu Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Adnan Polat, 1992-1996 yılları arasında Galatasaray Kulübü'nde Başkan Yardımcılığı ve Futbol Komitesi Başkanlığı yaptı. 1997 yılında Tayland Fahri Konsolosluğu ünvanına layık görüldü.
Adnan Polat 18 Nisan 1999'da yapılacak yerel seçimlerde CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu, fakat seçilemedi..Suan da da GALATASARAY 2.baskanlıgı gorevinde bulunmaktadır...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Galatasaray Spor ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş Genel Müdürü Adnan SEZGİN
Galatasaray Yönetim Kurulu Başkanlarımız Profile_adnansezgin_b1209

Adnan SEZGİN kimdir?

Galatasaray Spor ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş Genel Müdürü

Doğum Tarihi 1954-01-28
Doğum Yeri Malatya
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Galatasaray Spor ve Futbol Komitesi Haldun ÜSTÜNEL
Galatasaray Yönetim Kurulu Başkanlarımız HaldunBB

Haldun ÜSTÜNEL Kimdir?

1967 İstanbul doğumlu olan Haldun Üstünel, orta öğrenimini Saint Benoit Lisesi, lise öğrenimini Suadiye Lisesi’nde, yükek öğrenimini ise A.B.D. San Francisco Dominican College Üniversitesi’nde Uluslararası İş İdaresi mezunu olarak 1991 yılında tamamlamıştır. 1992 yılından bu yana İsatnbul Tela Sanayi Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Haldun Üstünel, evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://ultraslanfans.yetkin-forum.com

Galatasaray Yönetim Kurulu Başkanlarımız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-